AzerSpace 1 / AfricaSat 1A   |  Al Yah 1   |  Türksat 4A   |  Hellas Sat 2   |  Eutelsat 7A   |  Hotbird 13B   |  Eutelsat 10A   |  Türksat 3A   |  Eutelsat 5 West A   |  Eutelsat 16A   |  Nilesat 201   |  Astra 4A   |  Eutelsat 7 West A   |  Hotbird 13C   |  Astra 5B   |  Astra 3B   |  Hotbird 13E   |  Eutelsat 8 West B   |  Astra 2E   |  Astra 1L   |  Arabsat 5A   |  Badr 4   |  Astra 1N   |  Eutelsat 36B   |  SES 5   |  Hispasat 30W-5 (Hispasat 1E)   |  Express AM6   |  Eutelsat 3B   |  Eutelsat 21B   |  Astra 1M   |  Badr 6   |  Astra 1KR   |  Eutelsat 9B   |  Astra 2F   |  Badr 5   |  Thor 6   |  TurkmenÄlem / MonacoSat   |  Thor 5   |  Express AM7   |  NSS 12   |  Eutelsat 7B   |  Yamal 401   |  Yamal 402   |  Eutelsat 25B / Es'hail 1   |  Astra 2G   |  Eutelsat 36C (Express AMU 1)   |  Türksat 4B   |  Telstar 12 Vantage   |  Amos 3   |  Intelsat 902   |  Arabsat 5C   |  Express AT1   |  Eutelsat 33C   |  Eutelsat 12 West B   |  Hispasat 30W-4 (Hispasat 1D)   |  Yamal 202   |  Eutelsat Ka-Sat 9A   |  Thor 7   |  Intelsat 10-02   |  Rascom QAF 1R   |  Eutelsat 70B   |  Intelsat 904   |  Express AM44   |  Express AM8   |  Intelsat 22   |  KazSat 3   |  Intelsat 906   |  Intelsat 33e   |  Amos 7   |  Hellas Sat 3   |  
 
 
Avrupa Ligi
05.11.2015 Perşembe - 4. Maçlar
 
02:00
 
Qarabağ Ağdam
Monaco
Uydu TV
Kanal Bulunamadı.Kanal Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.

Online Web TV
Yayın Bulunamadı. Yayın Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.
 
20:00
 
Marseille
Sporting Braga
 
20:00
 
Groningen
Slovan Liberec
Uydu TV
Kanal Bulunamadı.Kanal Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.

Online Web TV
Yayın Bulunamadı. Yayın Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.
 
20:00
 
Viktoria Plzen
Rapid Wien
 
20:00
 
Dinamo Minsk
Villarreal
 
20:00
 
Napoli
Midtjylland
 
20:00
 
Club Brugge
Legia Warszawa
 
20:00
 
Krasnodar
PAOK
 
20:00
 
Ajax
Fenerbahçe
 
20:00
 
Celtic
Molde
 
20:00
 
Rubin Kazan
Liverpool
 
20:00
 
Sion
Bordeaux
 
20:00
 
Borussia Dortmund
Qabala
 
22:05
 
Sparta Prag
Schalke 04
 
22:05
 
Asteras Tripolis
APOEL Nicosia
 
22:05
 
Tottenham
Anderlecht
 
22:05
 
Athletic Bilbao
Partizan Belgrade
 
22:05
 
Lech Poznan
Fiorentina
 
22:05
 
Belenenses
Basel
 
22:05
 
Skenderbeu Korçe
Sporting Lisbon
 
22:05
 
Beşiktaş
Lokomotiv Moscow
 
22:05
 
Saint Etienne
Dnipro Dnipropetrovsk
 
22:05
 
Rosenborg
Lazio
 
22:05
 
Augsburg
AZ Alkmaar