AzerSpace 1 / AfricaSat 1A   |  Al Yah 1   |  Türksat 4A   |  Hellas Sat 2   |  Eutelsat 7A   |  Hotbird 13B   |  Eutelsat 10A   |  Türksat 3A   |  Nilesat 201   |  Eutelsat 16A   |  Eutelsat 5 West A   |  Astra 4A   |  Eutelsat 7 West A   |  Hotbird 13C   |  Hotbird 13E   |  Astra 3B   |  Astra 5B   |  Astra 2E   |  Eutelsat 8 West B   |  Astra 1L   |  Arabsat 5A   |  Badr 4   |  Astra 1N   |  Eutelsat 36B   |  SES 5   |  Eutelsat 3B   |  Hispasat 30W-5 (Hispasat 1E)   |  Express AM6   |  Astra 1M   |  Eutelsat 21B   |  Astra 1KR   |  Badr 6   |  Astra 2F   |  TurkmenÄlem / MonacoSat   |  Badr 5   |  Eutelsat 9B   |  Thor 6   |  Thor 5   |  Eutelsat 7B   |  NSS 12   |  Express AM7   |  Yamal 402   |  Türksat 4B   |  Yamal 401   |  Astra 2G   |  Eutelsat 25B / Es'hail 1   |  Eutelsat 36C (Express AMU 1)   |  Telstar 12 Vantage   |  Amos 3   |  Arabsat 5C   |  Intelsat 902   |  Eutelsat 33C   |  Eutelsat 12 West B   |  Express AT1   |  Hispasat 30W-4 (Hispasat 1D)   |  Yamal 202   |  Eutelsat Ka-Sat 9A   |  Thor 7   |  Intelsat 10-02   |  Rascom QAF 1R   |  Eutelsat 70B   |  Intelsat 904   |  Express AM44   |  Express AM8   |  Intelsat 22   |  KazSat 3   |  Intelsat 906   |  Intelsat 33e   |  Amos 7   |  Hellas Sat 3   |  
 
 
Avrupa Ligi
26.11.2015 Perşembe - 5. Maçlar
 
02:00
 
Rubin Kazan
Sion
Uydu TV
Kanal Bulunamadı.Kanal Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.

Online Web TV
Yayın Bulunamadı. Yayın Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.
 
02:00
 
Krasnodar
Borussia Dortmund
 
02:00
 
Dinamo Minsk
Viktoria Plzen
Uydu TV
Kanal Bulunamadı.Kanal Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.

Online Web TV
Yayın Bulunamadı. Yayın Eklemek İstiyorsanız Buraya Tıklayınız.
 
20:00
 
AZ Alkmaar
Partizan Belgrade
 
20:00
 
Lokomotiv Moscow
Sporting Lisbon
 
20:00
 
Basel
Fiorentina
 
20:00
 
Belenenses
Lech Poznan
 
20:00
 
Monaco
Anderlecht
 
20:00
 
Qarabağ Ağdam
Tottenham
 
20:00
 
Schalke 04
APOEL Nicosia
 
20:00
 
Sparta Prag
Asteras Tripolis
 
20:00
 
Augsburg
Athletic Bilbao
 
20:00
 
Beşiktaş
Skenderbeu Korçe
 
20:00
 
Rosenborg
Saint Etienne
 
20:00
 
Lazio
Dnipro Dnipropetrovsk
 
22:05
 
Molde
Fenerbahçe
 
22:05
 
Liverpool
Bordeaux
 
22:05
 
PAOK
Qabala
 
22:05
 
Club Brugge
Napoli
 
22:05
 
Legia Warszawa
Midtjylland
 
22:05
 
Villarreal
Rapid Wien
 
22:05
 
Marseille
Groningen
 
22:05
 
Sporting Braga
Slovan Liberec
 
22:05
 
Celtic
Ajax